سامانه مهتاب

سامانه مهتاب، سرویسی کاربردی برای ارائه مشاوره غیرحضوری

سامانهٔ یکپارچهٔ راه اندازی مراکز مشاورهٔ تلفنی (مهتاب)، یک سرویس نوین و بی‌نظیر برای ارائه آسان خدمات مشاوره‌ای متنوع است. این سامانه به کسب و کارهای مختلف کمک می‌کند، که امکان مشاوره‌ در زمینه‌های مختلف را به صورت غیرحضوری برای مشتریان خود فرآهم کنند.

امروزه، همه افراد در موقعیت‌های مختلفی از زندگی خود، از مواجهه با مشکلات روحی و بیماری‌های جسمی گرفته، تا زمان راه‌اندازی یک کسب و کار و برخورد با مسائل حقوقی و قانونی مربوط به آن، یا هنگام تصمیم‌گیری برای خرید یک محصول جدید، به مشاوره و راهنمایی نیاز دارند.

سامانه مهتاب برای رفع نیاز جامعه به مشاوره و راهنمایی در همه شرایط زندگی طراحی شده است. این سیستم، با وجود استفاده از همه تکنولوژی‌های روز دنیا، کاربری بسیار آسانی دارد. سامانه مهتاب، هم برای مشاوره دهنده و هم برای فردی که خواستار دریافت خدمات مشاوره‌ای است، سامانه‌ای ساده، روان و بسیار کاربردی به شمار می‌رود.

شرکت مهتاب ارتباط، با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا، امکان استفاده از سامانه مهتاب را برای همه کسب و کارها و افرادی که مایل به ارائه خدمات مشاوره غیر حضوری و تلفنی هستند، فرآهم کرده است.

  • سامانه مهتاب چیست؟

سامانه مهتاب، سیستمی یکپارچه برای ارائه خدمات مشاوره‌ای به صورت غیرحضوری است. پس از آنکه مراحل فعال‌سازی و راه‌اندازی سیستم را در محل مورد نظر خود، با موفقیت انجام دهید، می‌توانید برای ارائه انواع مشاوره و خدمات تلفنی و غیرحضوری به مشتریان‌تان از آن استفاده کنید.

در سامانه مهتاب، شما یک شماره تلفن برای ارائه مشاوره غیرحضوری در اختیار دارید و می‌توانید این شماره را در اختیار مشتریان‌تان قرار دهید. مشتریان شما نیز، با خرید کارت شارژ، می‌توانند به مقدار اعتباری که از شما تهیه کرده‌اند، از خدمات مشاوره‌ای استفاده کنند.

در این سامانه، شما می‌توانید، پلن‌های مختلفی با قیمت‌های متفاوت، برای ارائه مشاوره به مشتریان‌تان ارائه دهید و دیگر محدودیت خطوط IN را در تماس‌های مشاوره‌ای نخواهید داشت.

  • چه کسانی می‌توانند از سامانه مهتاب استفاده کنند؟

سامانه مهتاب می‌تواند برای هر کسب و کاری، مفید و سودآور باشد. در واقع، با هر شغل و موقعیتی و با صرف سرمایه‌ای اندک، می‌توانید این سیستم را راه‌اندازی کنید و با استفاده از آن، درآمدزایی بیشتری برای کسب و کار خود داشته باشید.

از سامانه مهتاب، می‌توانید برای ارائه مشاوره‌های تحصیلی، پاسخ به سوالات حقوقی و ارائه مشاوره‌های قانونی، مشاوره‌های درمانی و روانپزشکی، مشاوره خانواده، راه‌اندازی سیستم راهنمایی‌های پزشکی، مشاوره‌های مربوط به راه‌اندازی و توسعه کسب و کار، مشاوره‌های مالی و راهنمایی‌های مربوط به خرید، فروش و در نهایت راهنمایی برای تعمیرات لوازم و وسایل مختلف و در نهایت مشاوره‌های مربوط به نگهداری از گیاهان یا حیوانات خانگی، استفاده کنید.

  • چرا استفاده از سامانه مهتاب برای کسب و کار ما مفید است؟

شاید برای شما هم بارها پیش آمده باشد، که زمان‌های زیادی را برای ارائه توضیحات و مشاوره‌های مختلف به صورت تلفنی و غیرحضوری، صرف کرده باشید. در این صورت احتمالا با خودتان فکر کرده‌اید؛ اگر سیستمی وجود داشت، که هزینه این تماس‌های مشاوره‌ای را محاسبه و از مشتری دریافت می‌کرد، چقدر خوب می‌شد.

سامانه مهتاب، دقیقا برای رفع همین نیاز ایجاد شده است. این سامانه برای هر کسب و کاری بسیار مفید است، زیرا باعث می‌شود که مشتریان شما، دیگر محدودیتی برای حضور در محل کار شما، به منظور دریافت مشاوره نداشته باشند. علاوه بر این، مشتریان‌تان دیگر به صورت رایگان، در حوزه‌های مختلف از شما مشاوره دریافت نمی‌کنند و با رضایت خود، هزینه راهنمایی‌های مورد نیازشان را پرداخت می‌کنند.

مشاوره تلفنی غیرحضوری

  • چرا سامانه مهتاب بهتر از سایر سامانه‌های در دسترس است؟

سامانه مهتاب، برتری‌های زیادی دارد و در مقایسه با سایر سرویس‌های موجود در این زمینه، بسیار کاربردی‌تر است. این سیستم دارای امنیت بالایی است و می‌توانید مطمئن باشید،‌ که حریم خصوصی افراد در صورت استفاده از سامانه مهتاب به طور کامل حفظ می‌شود.

اولین و مهم‌ترین برتری سامانه مهتاب نسبت به سایر سرویس‌ها، نقد بودن پولی است، که افراد برای مشاوره پرداخت می‌کنند. در واقع اگر شما به عنوان کارفرما از این سیستم استفاده کنید، مشتری پیش از دریافت مشاوره، مجبور به خرید کارت شارژ با اعتباری مشخص است و زمانی که کارت شارژ را خرید می‌کند، هزینه پرداختی او پیش از دریافت هرگونه خدمات مشاوره‌ای، مستقیما به حساب شما واریز می‌شود.

از دیگر برتری‌های این سامانه، نسبت به سایر سرویس‌ها، دارا بودن امکان تماس با خطوط موبایل و ارتباط مستقیم با مشاوری مشخص می‌باشد. این سرویس دارای محاسبه دقیق زمانی و هزینه‌ای برای مشاور و مشتری است. به این ترتیب، می‌توان به صورت دقیق مشخص کرد که هر مشتری با توجه به اعتباری که دارد، چقدر از مشاوره استفاده کرده است. همچنین با استفاده از این امکان، می‌توان میزان کارکرد دقیق مشاورها را نیز مشخص کرد.

پیش از این و در سرویس‌های مشابه، امکان تماس با تلفن همراه از طریق این خطوط وجود نداشت و برقراری تماس تنها به صورت یک طرفه و از سمت مشتری امکان‌پذیر بود. اما در سامانه مهتاب، امکان اینکه مشاور با مشتری تماس بگیرد و هزینه از اعتبار مشتری کسر شود، نیز وجود دارد.

در سامانه مهتاب، کسب و کارها امکان ایجاد برنامه‌ها و طرح‌های مختلف را برای ارائه مشاوره به مشتری دارند. آن‌ها می‌توانند با توجه به بازه زمانی، نوع اپراتورهای در دسترس، محاسبات هزینه‌ای و سایر امکانات سیستم، پلن مورد نظر خود را ایجاد کنند و در اختیار مشتریان‌شان قرار دهند.

افزایش درآمد با مشاوره تلفنی

  • چگونه درآمد خود را با استفاده از سامانه مهتاب افزایش دهیم؟

اگر در حال ارائه خدمات مشاوره‌ای به صورت حضوری هستید، یا کسب و کاری دارید که مشتریان شما، تقاضای دریافت مشاوره در زمینه‌های مختلف را دارند، می‌توانید با سامانه مهتاب درآمد خود را افزایش دهید.

مشاوره، به عنوان یکی از مشاغل پردرآمد در دنیا شناخته شده است. وجود افراد آگاهی که به عنوان متخصص، برای پیشبرد کارها و بهبود زندگی، به مردم مشاوره دهند، برای پیشرفت هر شهر و کشوری لازم و ضروری است.

با استفاده از سامانه مهتاب و ارائه مشاوره‌های غیرحضوری در حوزه‌های مختلف،‌ علاوه بر اینکه به پیشرفت جامعه، کاهش رفت و آمدهای شهری و در نتیجه کاهش آلودگی هوا و افزایش آگاهی مردم جامعه کمک می‌کنید، درآمد خود را نیز افزایش می‌دهید.

با استفاده از این سامانه، مشتریان شما، دیگر محدود به مردم شهرها و مناطق اطراف شما نیستند و همهٔ افراد، از گوشه و کنار کشور، می‌توانند به شما دسترسی داشته باشند. همین موضوع باعث افزایش درآمد شما به میزان زیادی خواهد شد و دیگر هیچ کسی در هیچ مکانی، برای استفاده از مشاوره‌های شما محدود نخواهد شد.

  • چگونه از سامانه مهتاب استفاده کنیم؟

برای استفاده از سامانه مهتاب شرکت مهتاب ارتباط، کافی است، پس از بررسی امکانات و هزینه‌های راه‌اندازی سامانه در سایت، با شماره‌ ۹۱۰۰۹۲۹۱-۰۲۱ تماس بگیرید و با کارشناسان ما برای راه‌اندازی، نصب و چگونگی استفاده از سامانه در ارتباط باشید.